GrupHepsiFanClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GrupHepsiFan

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yaseminin şaka albümündeki yazısı

YazarMesaj
GülçinKolik_Admin_İdil
[color=violet]Gülçinci Admin[/color]
[color=violet]Gülçinci Admin[/color]
GülçinKolik_Admin_İdil

Kadın Mesaj Sayısı : 266
İş/Hobiler : keman çalmak
Lakap : kumral prenses
gtl : gtl :245 meslek: lokanta Sahibi borç gtl:500

yaseminin şaka albümündeki yazısı Empty
MesajKonu: yaseminin şaka albümündeki yazısı   yaseminin şaka albümündeki yazısı EmptyPtsi Kas. 17, 2008 7:34 pm

Öncelikle Şebnem Özberk ve Everen Erdama'a çooookk teşekkürler, senelerdir bize katlanıyorlar ve mükemmel işler yapmamızı sağlıyorlar...
Aslında bir tür Girl Power oluyor bizim grup... : )
Sabırlarına hayranımm...
Sabır demişken Ender Akay'a Xanax vermeyi düşünmedim değil yani okumalarımız sırasında : )
4 kızla uğraşmak kolay mı? : )
Sunay Özgür'e de çok teşekkürler güzel bir albüm oldu da biraz : )
HACIIIIII BEEEYYYYY : ) (Mustafa Ceceli) misket havasını sen bana okuma sırasında alttan çalmasaydın nasıl okurdum ben : )
HEYYYY GORGONZOLA OZZYY (Ozan Doğulu) komik espirilerinle bizi güldürdün : ) sımsısı diyorum başka birşey demiyorum : ))))
KenanDoğulu sabaha kadar canımızı çıkardın valla ama çok lezzetli oldu ya : )
Fotoğraflar için Yağmur Kızılok ve Gökhan Erten'e çok teşekkürler...
Makyaj ve saçlar için Ahmet Yıldırım ekibine çookk çookk teşekkürler biz çirkin ördekleri güzelleştirdikleri için : ))
Fotoğraf çekimindeki kıyafetlerimizde Fatoş Suda'ya çookk teşekkürler ananananan : ) ve Hakan'a çok teşekkür ederim : P... Sahne kostümlerimizde bu sene bize çok güzel kostümler hazırlayan Lagarto'ya sonsuz teşekküürrlerrr : )
Biricik Annemeeeeeee her zaman ki gibi bu albüm döneminde de bana katlandığı için onu kocaman kocaman öpüüyoooruummm... Anneannemi de tabii ki.
Kııızzzlarrrr yine güzel bir albüm yaptık : ) yine beraberizzz hep beraberiz : ) çok zorlandık birkaç parçaya bölündük ama başardık ve yine yine hep bir parçayızz siziiii seviyorumm : )
Becooooooooooooo... şan derslerinde bize o garip grup çaylarından içirip sesimizi açtın yav : )

Ve tabii ki stardium ailesine de çok teşekkürler...
Onur'cuğum sarışınım, tasarım için ellerine sağlık...
Bize bu albümde yardımcı olan herkese sonsuz teşekkürler : )
http://gulcinciler.benimforum.org

yaseminin şaka albümündeki yazısı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-